/Teams
Teams 2018-11-18T14:29:31+00:00

Binnenkort gaan deze pagina’s waarschijnlijk verdwijnen, omdat de teams, wedstrijden en standen allemaal in de Basketball.nl app staan.
Download de app nu voor Android of iOS.

Teamindelingen 2018-2019      
Afkortingen
X10 = Gemixt onder 10
X12 = Gemixt onder 12
M14 =Mannen onder 14
M16 =Mannen onder 16
V16 =Vrouwen onder 16
M18 =Mannen onder 18
M20-1 =Mannen onder 20 (eerste team)
M20-2 =Mannen onder 20 (tweede team)
V20 =Vrouwen onder 20
MSE =Mannen senioren
RE =Recreanten
XU10
JeroenvanKeulen
MamadiSheriff
Lucievan der Weg
Trainers:
Tobias de Graaf
Vacture
XU12
ElenaBaauw
MustafaDemirci
SuzannevanDord
TijnEigenbrood
IsaGeorgiades
BoyddenHertog
MaritLokker
QuintvanOoijen
MarijnPluck
DariusvanRavestijn
LynnVerheijen
BramvanVliet
ThomasdeWilde
PimWillemsen
Trainers:
Victor Thomas
Vacature
MU14
SaulAlbers
KeremBakac
StevenBenda
ThomasvanBenthem
TijsBiegstraaten
LucasBlaauwendraad
RubenLaanen
MaurovanLeeuwen
ThijsLokker
RamsesvanMil
JorenRikken
FelixvanSchie
TomVandevoorde
SwenVerheijen
Samvan derWeg
Trainers:
Timo Vermeulen
Boris van den Noord
MU16
BramBiegstraaten
JensDam
LuukElsten
HugoGroen
NielsKassenberg
RobRegtien
QuintenvanSchie
NielsStolp
MilanVerhoeks
JonneVliem
Finnvan derWeg
Trainers:
Goktan Turfanda
Steven Adriaansen
VU16
RynkeBartholomeus
AnaïsdeBondt
SuzevanHerk
FréderiqueLopulalan
Jetvan derMost
LiekeMuysert
IsaOever
KemiPoortvliet
SterreSiben
FelienVermeulen
DorisWilhelm
Trainers:
Charlotte Naus
Shama Vogel
MU18
ThomvanBentum
SamvanDijk
AxelvanDijk
BramDokman
JeroenDokman
DannyvanGasteren
TobiasdeGraaf
MeesHelmond
RaoulSchumm
JobSlothouwer
NathanVolbeda
SiebrendeVries
Trainers:
Han Lokker
Vacture
MU20-1
StevenAdriaansen
RyanvanDeelen
ThomasBroekema
CharlotteNaus
Borisvan denNoord
GautierThomas
GoktanTurfanda
MilanVolbeda
TimdeWit
AlbertMiddelkoop
Trainers:
Sarwesh Ishwardat
Patrick van der Zalm
MU20-2
NinoBos
JulianRoorda
Koenvan derHorst
SamdeKater
ArthurdeKok
Stefvan derMeer
TimoVermeulen
BrayanSewdoelare
Trainers:
Seppe van Hulten
Vacture
VU20
JustineBlonk
LisaBorn
AmyBreebaart
EmmaBreebaart
LianneGroenenboom
MichelleKingma
JuliaNijenhuis
SaphynedeRouw
LisanneSevers
RinskeTijmstra
MaudVictorian
ShamaVogel
Bettinavan derWeele
TessavanWeerdhuizen
FemkedeWit
Trainers:
Sven Stroomberg
Ryan van Deelen
MSE-1
SamBruinse
NielsvanGelder
RobertGroenhuizen
SeppevanHulten
RamazanInanli
SjoerdLeeman
GeahirStrick
Patrickvan derZalm
Trainers:
Jerome Hous
Recreanten
MatthijsAnema
TheoBoudewijn
TeunBruijn
EdwinvanDorp
JustusHaanebeek
PeterHartmanns
MichaKlijn
TimdeKroon
JeroenKuipers
HanLokker
RonaldReerds
ErwinSalomon
BennoSlothouwer
KoenSmits
AlbertStoter
SvenStroomberg
JorisTruijens
NilsVeldkamp
RuudWammes