Contact bestuur & Sportlocaties

BESTUUR ARCHIPEL BASKETBALL

LET OP! Bericht voor onze competitie tegenstanders: Heb je binnen je team iemand die ziek is en het team kan niet komen ivm kans op besmetting, neem dan contact op met onze wedstrijdsecretaris Corien van Vliet (06-18627458). Ook als je last minute een wedstrijd moet afzeggen.

Voorzitter

Martijn van Leeuwen

voorzitter@archipelbasketbal.nl

Secretaris

Annelies van Ravestijn

secretaris@archipelbasketbal.nl

Penningmeester

Thomas van Schie

penningmeester@archipelbasketbal.nl

Bestuurslid

Arjan van Dijk

arjan@archipelbasketbal.nl

Bestuurslid

Albert Middelkoop

albert@archipelbasketbal.nl

TC

Ivo van Vliet

tc@archipelbasketbal.nl

Sponsoring

Henko Blaauwendraad

sponsoring@archipelbasketbal.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Ivo van VlietCoordinator TC
Albert MiddelkoopTC coördinator
Eva WoudenbergTC Coördinator
Ryan van DeelenTC Coördinator
Timo VermeulenTC Coördinator
Julian RoordaTC Coördinator

COMMISSIES

LedenadministratieAnnelies van Ravestijn
WedstrijdzakenCorien van Vliet
Contactnummer 06-18627458
MaterialenJulian Roorda
TakenschemaThomas van Schie
OpleidingscoordinatorGer van der Weg + Vacant
– Coördineren van de opleidingen van de scheidsrechters (duo functie is mogelijk)
– Coördineren van de opleidingen van de trainers
– 4 uur per maand
EvenementenVacant
– Coördineren van diverse evenementen (dat betekent niet dat je ze allemaal zelf organiseert)
– Jaaragenda maken van deze evenementen
– 2 uur/maand
KantinecoordinatorVacant
– Bardiensten opstellen op wedstrijddagen en tijdens evenementen
– 1 uur per maand

ZAALWACHT

ZaalwachtRyan van Deelen
ZaalwachtEva Woudenberg
ZaalwachtTimo Vermeulen
ZaalwachtMilan Volbeda

SPORTLOCATIES