Takenschema

Kijk regelmatig of je een taak hebt!

Type je naam of team in in het zoekveld. Kijk je op je mobiel? Hou hem dan even horizontaal.

Kun je je taak niet vervullen? Zorg dat je een vervanger hebt en dit doorgeeft aan je coach!



Datum tijdTeamsHOOFDSCHEIDSRECHTER2DE SCHEIDSRECHTERZaalwachtTafelKantine
Sun 12-01-2020 10:30Archipel V18 1 - Rotterdam Zuid V18 1M22 1 (B Noord)M22 1T VermeulenM18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 10:30Archipel M16 1 - BC Utrecht Cangeroes M16 1M22 1 (A Kok)M18 1 (J Dokman)T VermeulenX14 2n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 12:15Archipel X14 2 - SV Argon X14 1Senioren (H Lokker)V18 1 (R Bartholomeus)T Vermeulenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 12:15Archipel M22 1 - Green Eagles M22 1Senioren (S Bruinse)M18 1 (T de Graaf)T VermeulenV18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 14:00Archipel M18 1 - Crackerjacks M18 3M22 1 (J Roorda)M22 1T VermeulenM16 2n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 14:00Archipel X14 1 - Crackerjacks X14 4M22 1 (N Bos)V18 1 (J Most)T Vermeulenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 15:45Archipel M16 2 - Crackerjacks M16 2M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (S Dijk)T VermeulenX14 1n.v.t (Parijsch)
Sun 19-01-2020 11:00Archipel X14 2 - Red Stars X14 2M22 1 (M Volbeda)M22 1 (R Deelen)R Deelenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 26-01-2020 10:45Archipel M22 1 - BS Leiden M22 2Senioren (S Bruinse)M18 1 (T de Graaf)M VolbedaV18 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 10:45Archipel X12 1 - Break Stars X12 2M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (S Dijk)M Volbedaoudersn.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 10:45Archipel M16 1 - B.Z. '72 M16 1M22 1 (B Noord)M18 1 (R Schumm)M VolbedaX14 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 12:30Archipel X14 1 - De Dunckers X14 3M22 1 (J Roorda)V18 1 (I Oever)M Volbedaoudersn.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 12:30Archipel M18 1 - BC Shooters M18 1M22 1 (A Kok)M22 1M VolbedaM16 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 14:15Archipel V18 1 - CBV Binnenland V18 2WEDSTRIJDVERPLAATSTM Volbedan.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 14:15Archipel M16 2 - Basketball Oudewater M16 1WEDSTRIJDAFGELASTM Volbedan.v.t (Parijsch)
Sat 15-02-2020 10:30Archipel X14 2 - BV Oegstgeest X14 2WORDTVERPLAATSTE Woudenbergouders10:00 M Verstegen
Sat 15-02-2020 10:30Archipel M22 1 - B.O.B. M22 1Senioren (J Kuipers)M18 1 (R Schumm)E WoudenbergM18 1
Sat 15-02-2020 12:15Archipel M18 1 - Jump IJsselstein M18 1M22 1 (N Bos)M22 1E WoudenbergM16 112:00 H Blaauwendraad
Sat 15-02-2020 12:15Archipel X14 1 - Woodpeckers X14 2M22 1 (J Roorda)M22 1E Woudenbergouders
Sat 15-02-2020 14:00Archipel X12 1 - Sparta Nijkerk X12 1M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (J Dokman)E Woudenbergouders13:45 T van Schie
Sat 15-02-2020 14:00Archipel M16 2 - HBV The Jumpers M16 2M22 1 (R Deelen)V18 1 (F Vermeulen)E WoudenbergX14 2
Sat 15-02-2020 15:45Archipel M16 1 - De Dunckers M16 2M22 1 (T Vermeulen)M18 1 (T Bentum)E WoudenbergX14 115:30 E van Dorp
Sat 15-02-2020 15:45Archipel V18 1 - CBV Binnenland V18 2M22 1 (A Kok)M18 1 (S Dijk)E WoudenbergM16 2
Sat 22-02-2020 10:45Archipel M22 1 - Blue Drakes M22 1Senioren (J Kuipers)M18 1 (T de Graaf)T VermeulenV18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 08-03-2020 12:30Archipel XU12 - Voorburg XU12Senioren (J Kuipers)V18 1 (L Muysert)Geen Comp.ouders
BijgewerktApril 2020