Takenschema

Kijk regelmatig of je een taak hebt!

Type je naam of team in in het zoekveld. Kijk je op je mobiel? Hou hem dan even horizontaal.

Kun je je taak niet vervullen? Zorg dat je een vervanger hebt en dit doorgeeft aan je coach!



Datum tijdTeamsHOOFDSCHEIDSRECHTER2DE SCHEIDSRECHTERZaalwachtTafelKantine
Sun 12-01-2020 10:30Archipel V18 1 - Rotterdam Zuid V18 1M22 1 (B Noord)M22 1T VermeulenM18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 10:30Archipel M16 1 - BC Utrecht Cangeroes M16 1M22 1 (A Kok)M18 1 (J Dokman)T VermeulenX14 2n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 12:15Archipel X14 2 - SV Argon X14 1Senioren (H Lokker)V18 1 (R Bartholomeus)T Vermeulenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 12:15Archipel M22 1 - Green Eagles M22 1Senioren (S Bruinse)M18 1 (T de Graaf)T VermeulenV18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 14:00Archipel M18 1 - Crackerjacks M18 3M22 1 (J Roorda)M22 1T VermeulenM16 2n.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 14:00Archipel X14 1 - Crackerjacks X14 4M22 1 (N Bos)V18 1 (J Most)T Vermeulenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 12-01-2020 15:45Archipel M16 2 - Crackerjacks M16 2M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (S Dijk)T VermeulenX14 1n.v.t (Parijsch)
Sun 19-01-2020 11:00Archipel X14 2 - Red Stars X14 2M22 1 (M Volbeda)M22 1 (R Deelen)R Deelenoudersn.v.t (Parijsch)
Sun 26-01-2020 10:45Archipel M22 1 - BS Leiden M22 2Senioren (S Bruinse)M18 1 (T de Graaf)M VolbedaV18 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 10:45Archipel X12 1 - Break Stars X12 2M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (S Dijk)M Volbedaoudersn.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 10:45Archipel M16 1 - B.Z. '72 M16 1M22 1 (B Noord)M18 1 (R Schumm)M VolbedaX14 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 12:30Archipel X14 1 - De Dunckers X14 3M22 1 (J Roorda)V18 1 (I Oever)M Volbedaoudersn.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 12:30Archipel M18 1 - BC Shooters M18 1M22 1 (A Kok)M22 1M VolbedaM16 2n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 14:15Archipel V18 1 - CBV Binnenland V18 2M22 1 (R Deelen)M22 1M VolbedaM16 1n.v.t (Parijsch)
Sat 08-02-2020 14:15Archipel M16 2 - Basketball Oudewater M16 1M22 1 (T Vermeulen)M18 1 (B Dokman)M VolbedaX14 2n.v.t (Parijsch)
Sat 15-02-2020 10:30Archipel X14 2 - BV Oegstgeest X14 2M18 1 (B Sewdoelare)V18 1 (J Most)E Woudenbergouders10:00 M Verstegen
Sat 15-02-2020 10:30Archipel M22 1 - B.O.B. M22 1Senioren (J Kuipers)M18 1 (T de Graaf)E WoudenbergM18 1
Sat 15-02-2020 12:15Archipel M18 1 - Jump IJsselstein M18 1M22 1 (N Bos)M22 1E WoudenbergM16 112:00 H Blaauwendraad
Sat 15-02-2020 12:15Archipel X14 1 - Woodpeckers X14 2M22 1 (J Roorda)M18 1 (B Dokman)E Woudenbergouders
Sat 15-02-2020 14:00Archipel X12 1 - Sparta Nijkerk X12 1M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (D Gasteren)E Woudenbergouders13:45 M van Leeuwen
Sat 15-02-2020 14:00Archipel M16 2 - HBV The Jumpers M16 2M22 1 (R Deelen)V18 1 (F Vermeulen)E WoudenbergX14 2
Sat 15-02-2020 15:45Archipel M16 1 - De Dunckers M16 2M22 1 (T Vermeulen)V18 1 (L Muysert)E WoudenbergX14 115:30 J Bonouvrie
Sat 22-02-2020 10:45Archipel M22 1 - Blue Drakes M22 1Senioren (J Kuipers)M18 1 (B Sewdoelare)T VermeulenV18 1n.v.t (Parijsch)
Sun 15-03-2020 10:30Archipel X12 1 - BC Utrecht Cangeroes X12 4M22 1 (A Middelkoop)M18 1 (D Gasteren)R Deelenouders10:00 C van Vliet
Sun 15-03-2020 10:30Archipel M16 2 - DAS M16 2M22 1 (B Noord)M22 1R DeelenX14 1
Sun 15-03-2020 12:15Archipel M18 1 - BC Utrecht Cangeroes M18 3M22 1 (M Volbeda)M22 1R DeelenM16 112:00 T van Schie
Sun 15-03-2020 12:15Archipel X14 1 - New Stars X14 1M22 1 (A Kok)V18 1 (M Victorian)R Deelenouders
Sun 15-03-2020 14:00Archipel X14 2 - Dunkinn X14 1M18 1 (T de Graaf)M18 1 (T Bentum)R Deelenouders13:45 A van Herk
Sun 15-03-2020 14:00Archipel M22 1 - BV Leiderdorp M22 1Senioren (S Bruinse)M18 1 (B Sewdoelare)R DeelenV18 1
Sun 15-03-2020 15:45Archipel V18 1 - Red Stars V18 1M22 1 (T Vermeulen)M22 1R DeelenX14 215:30 E Vermeulen
Sun 15-03-2020 15:45Archipel M16 1 - New Stars M16 2M22 1 (N Bos)M18 1 (T de Graaf)R DeelenM16 2
Sun 29-03-2020 10:30Archipel V18 1 - De Dunckers V18 1M22 1 (J Roorda)M22 1T VermeulenM16 210:00 M van Leeuwen
Sun 29-03-2020 10:30Archipel M16 1 - Blue Arrows M16 1M22 1 (A Kok)M18 1 (T Bentum)T VermeulenX14 1
Sun 29-03-2020 12:15Archipel X12 1 - Goba X12 1Senioren (H Lokker)V18 1 (R Bartholomeus)T Vermeulenouders12:00 C van Vliet
Sun 29-03-2020 12:15Archipel M22 1 - CobraNova M22 1Senioren (S Bruinse)M18 1 (B Sewdoelare)T VermeulenV18 1
Sun 29-03-2020 14:00Archipel X14 1 - Zoebas X14 2M22 1 (A Middelkoop)V18 1 (L Groenenboom)T Vermeulenouders13:45 A van Dijk
Sun 29-03-2020 14:00Archipel M18 1 - CobraNova M18 2M22 1 (M Volbeda)M22 1T VermeulenM16 1
Sun 29-03-2020 15:45Archipel M16 2 - SVO Basketball M16 2M22 1 (N Bos)M18 1 (B Dokman)T VermeulenX14 215:30 T Vermeulen
Sun 05-04-2020 10:00Archipel M22 1 - Goba M22 1Senioren (J Kuipers)Senioren (S Bruinse)E WoudenbergV18 19:30 E. Woudenberg